دوران نقاهت بعد از کاشت مو چقدر طول میکشد

 

دوران نقاهت عمل کاشت مو به عوامل زیادی بستگی دارد مثل روشی که برای کاشت مو انتخاب میشود همچنین بدن خود فرد و انجام صحیح مراقبت ها بعد کاشت و عوامل دیگری بستگی دارد و در افراد مختلف فرق میکند ؛ اما در حالت کلی دوران نقاهت بعد از کاشت مو بین  یک تا دو هفته طول میکشد که در ادامه آنها را مورد برسی قرار میدهیم .

 

مدت نقاهت بعد کاشت مو

 

تاثیر و مراحل مراقبت های قبل و بعد از کاشت مو در دوران نقاهت

 

مراقبت های قبل از انجام عمل کاشت مو شامل  انجام آزمایشات تجویز شده توسط پزشک عدم استفاده از دخانیات و الکل دو هفته الی ده روز قبل عدم استفاده از داروهای رقیق کننده ی خون مثل آسپرین و وافارین حداقل یک هفته قبل از جراجی میباشد . رعایت کردن موارد گفته شده قبل از عمل کاشت مو بسیار مهم است و برای نتیجه گیری ایده آل از عمل کاشت مو باید رعایت شوند.

 

مراقبت های بعد از کاشت مو

 

بعد از انجام عمل کاشت مو تا سه روز از رفتن به حموم و دست زدن به گرافت و فولیکول های کاشته شده خود داری کنید . از قرار گرفتن در مقابل نور آفتاب و گرد و قبار و آلودگی خودداری کنید .

 

3 الی 4 روز استراحت مطلق داشته باشید و به گونه ای بخوابید که قسمتی که کاشت مو انجام داده اید به بالشت برخورد نکند و باعث آسیب به فولیکولها نشود .

 

دارو های تجویز شده را به موقه استفاده کنید و از مصرف دارو های رقیق کننده خون و الکل و سیگار و مشروبات الکلی  و کافدین بپرهیزید الکل باعث رقیق شدن خون میشود و سیگار باعث کاهش گردش خون و اکسیژن رسانی میشود باعث عفونت و همچنین کندی فرایند ترمیم زخم میشود.

 

رعایت کردن نکات و مراقبت های گفته شده باعث میشور زخم ها زودتر بهبود پیدا کنند و دوران نقاهت کوتاه تری داشته باشیم دوره ی نقاهت کاشت مو بسیار حائز اهمیت است مراقبت صحیح باعث یک نتجیه گیری خوب و مثبت و عدم رعایت نکات ذکر شده باعث نتیجه گیری نا مطلوب می شود.

 

مراحل نقاهت کاشت مو

 

زخم و قرمزی و پوسته های ناشی از کاشت مو حدودا  2 تا 4 روز بعد از عمل جراحی  شروع به ریختن میکنند و بعد از 10 روز الی دو هفته زخم و درد ناشی از عمل تقریبا ترمیم میشود .

حدودا بعد از گذشت یک ماه موهای کاشته شده شروع به ریزش میکنند و بعد از گذشت دو ماه و نیم الی سه ماه موها مجددا شروع به رویش میکنند و طی 6 ماه تا یک سال مراحل رویش و رشد موها کاشته شده تکمیل میشود و نتیجه نهایی قابل مشاهده است.

 

انتخاب کلینیک مناسبی می توان دوره نقاهت شما را کاهش دهد ؛ پزشکان زبده نوین تهران در کاشت مو روش منحصر به فردی را استفاده می کنند که زمان نقاهت شما به حداقل برسد . برای مشاوره قبل از کاشت هیچ هزینه ای نیاز نیست پرداخت کنید .

 

بالا
موبایل کلینیک نوین تهران
تلفن کلینیک نوین تهران
واتس آپ کلینیک نوین تهران
Your IP is 3.235.182.206