آیا خانم ها برای کاشت مو باید کچل کنند

 

در پاسخ به این سوال که آیا نیاز است خانم ها برای کاشت مو موهای خود را بتراشند باید گفت نه احتیاجی نیست . در واقع کاشت مو برای برگرداندن مو به قسمت هایی از سر میباشد که موهای آن قسمت ریخته است . بهترین روش برای کاشت مو در بانوان روش FUE میباشد . این روش برای کسانی که قصد ندارند موهای خود را کوتاه کنند همچنین دوران نقاهت این روش کوتاه است و جای زحم به جای نمی گذارد.

کاشت مو بدون تراشیدن سر روشی جدید است که مناسب افرادی است که دچار ریزش و کم حجمی مو هستند در این روش گرافت ها از بانک مو به وسیله ی پانچ های کوچکی جدا میشود و در قسمت های که حجم موها کم است کاشته می شوند این روش از کاشت مو احتیاج به مهارت زیادی دارد و زمان بر است .

 

کاشت مو زنان بدون کچل کردن

 

روش های کاشت مو بدون تراشیدن سر برای بانوان

 

برای کاشت مو بدون تراشیدن سر در بانوان چندین روش وجود دارد و بهترین روش برای کاشت مو را پزشک تشخیص میدهد . در ادمه انواع روش کاشت مو بدون تراشیدن سر در بانوان را برسی میکنیم .

 

روش های کاشت مو برای زنان

 

کاشت مو به روش SUT برای خانم ها

 

یکی از بهترین روش های کاشت مو در بانوان کاشت مو به روش SUT میباشد طی این روش با استفاده از دستگاه میکرو پانچ مو از بانک مو برداشت و با استفاده از پنس ریز در محل کم پشت کاشته میشود .

 

کاشت مو به روش Microfit برای خانم ها

 

در کاشت مو به روش میکروفیت برای خانم ها احتیاجی به تراشیدن موها نیست و طی این روش گرافت های مو به صورت تکی از بانک مو جدا میشوند و به ناحیه ی مورد نظر کاشته میشوند.

 

کاشت مو به روش FIT برای خانم ها

 

از بهترین روشها برای کاشت مو به روش FIT میباشد اما به دلیل هزینه ی بالا برای همگان قابل انجام نیست.

 

مزایای کاشت مو بدون تراشیدن سر در بانوان

 

از مزیت های کاشت مو بدون تراشیدن سر در بانوان میتوان به دوره ی نقاهت کوتاه مدت همچنین پوشیده شدن جای زحم ها و نیاز نداشتن به کوتاه و کچل کردن اشاره کرد .

 

هزینه کاشت مو بدون تراشیدن سر در بانوان

 

هزینه عمل کاشت مو بدون تراشیدن سر برای بانوان مانند دیگر عمل های کاشت مو به کلینیک انتخابی برای انجام عمل ، مهارت پزشک ، لوکیشن کلینیک که آنجا قرار دارد و همچنین روشی که برای عمل انتخاب میشود و تعداد گرافت های کاشته شده بستگی دارد و برای افراد مختلف هزینه ها متفاوت است . ما در کلینیک کاشت مو نوین تهران با هزینه ای مناسب برای شما خانم ها کاشت مو را انجام می دهیم همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید .

 

بالا
موبایل کلینیک نوین تهران
تلفن کلینیک نوین تهران
واتس آپ کلینیک نوین تهران
Your IP is 3.235.182.206